Gräddkanna silver Uppsala 1864
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ERNST GUSTAF MARKSTRÖM, gräddkanna, silver, Upssala 1864, rund, bukig, fyra bladfötter, hänkel med bladdekor, invändig förgyllning, höjd 14,5 cm, vikt 140 g
bucklor, 3 fötter undertill slitna
544490
2018-05-20