Carl-Johan De Geer litografi
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL-JOHAN DE GEER (född 1938) "USA mördare", signerad och numrerad Carl Johan de Geer 34/50, färgserigrafi, 2011 efter ursprunglig upplaga 1967, "subskriberad upplaga", bladmått ca 38x29 cm
544492
2018-05-16