Royal Dux figurin

Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin
Royal Dux figurin

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROYAL DUX, figurin, porslin, 1900-talets första hälft, flicka i havet, märkning undertill, höjd ca 16.5 cm

Smärre slitage, mindre fläckar och marken

544495

2018-05-18