Bordslampa 1900-tal

Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1930/40-tal, stomme i mässing, lackerad skärm i cremevitt, märkt 8505, höjd 34 cm

Enligt uppgift fungerande, bruksslitage

544499

2018-05-17