Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, "Gracell", stolar, 4 st., bok, för Gemla Möbler, Diö, 1900-talets mitt, klädsel i konstläder, genombruten ryggbricka, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
544504
2018-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här