Ville Vallgren
2018-05-21
544512
| Klubbat belopp | 4 200 EUR |
| Utropspris | 3 800 EUR |
VILLE VALLGREN (1855-1940): Askurna, signerad Paris samt daterad 1892. Brons, höjd ca 23,5 cm.