PeFeGe bordslampa

PeFeGe bordslampa
PeFeGe bordslampa
PeFeGe bordslampa
PeFeGe bordslampa
PeFeGe bordslampa
PeFeGe bordslampa
PeFeGe bordslampa
PeFeGe bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PeFeGE, bordslampa, 1900-talets mitt, industrimodell, lackerad i grått, etikettmärkt, höjd ca 85 cm

Bruksslitage

544514

2018-05-17