Charles & Ray Eames Times Life Lobby Chair
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, ES104/Times Life Lobby Chair, kontorssstol,1980-tal, karmar och kryssfot i aluminium, klädd skinn, brickmärkt Herman Miller, ratt för justering av fjädring
Bruksslitage, rekonditionerad skinnklädsel
544521
2018-05-20