Charles & Ray Eames Times Life Lobby Chair

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CHARLES & RAY EAMES, ES104/Times Life Lobby Chair, kontorssstol,1980-tal, karmar och kryssfot i aluminium, klädd skinn, brickmärkt Herman Miller, ratt för justering av fjädring

Bruksslitage, rekonditionerad skinnklädsel

544521

2018-05-20