Klubbat för:
1 500 EUR
Utropspris
1 700 EUR
LJUSSTAKAR, ett par, förgylld brons, empire, 1800-talets första hälft. Höjd 27 cm.
Utbytt manschett.
544525
2018-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här