Empire ljusstakar

Empire ljusstakar
Empire ljusstakar
Empire ljusstakar
Empire ljusstakar
Empire ljusstakar
Empire ljusstakar

Klubbat för:

1 500 EUR

Utropspris

1 700 EUR

LJUSSTAKAR, ett par, förgylld brons, empire, 1800-talets första hälft. Höjd 27 cm.

Utbytt manschett.

544525

2018-05-21