Henric Ankarcrona oljemålning

Henric Ankarcrona oljemålning
Henric Ankarcrona oljemålning
Henric Ankarcrona oljemålning
Henric Ankarcrona oljemålning
Henric Ankarcrona oljemålning
Henric Ankarcrona oljemålning
Henric Ankarcrona oljemålning
Henric Ankarcrona oljemålning
Henric Ankarcrona oljemålning
Henric Ankarcrona oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

HENRIC ANKARCRONA (1831-1917): Ökenlandskap med kamelkonvoj, signerad och daterad Henric Ankarcrona 1876, olja på duk, 51x89 cm.

pierre.olbers@auktionsverket.se

544529

2018-06-18