Bengt Nordenberg oljemålning

Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BENGT NORDENBERG (1822-1902): Skomakareinteriör, signerad Nordenberg, olja på pannå, 25x19,5 cm.

pierre.olbers@auktionsverket.se

544531

2018-06-18