Bengt Nordenberg oljemålning
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BENGT NORDENBERG (1822-1902): Skomakareinteriör, signerad Nordenberg, olja på pannå, 25x19,5 cm.
pierre.olbers@auktionsverket.se
544531
2018-06-18