Serveringsvagn i mässing

Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing
Serveringsvagn i mässing

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, sannolikt såld via Firma Svenskt Tenn, mässing, på gummiklädda mässingshjul, två löstagbara hyllplan med lösa skivor i svart laminat, trähandtag, höjd 74, 74x43 cm

Smärre bruksslitage, ett handtag med torrspricka

544549

2018-05-17