Serveringsvagn i mässing
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, sannolikt såld via Firma Svenskt Tenn, mässing, på gummiklädda mässingshjul, två löstagbara hyllplan med lösa skivor i svart laminat, trähandtag, höjd 74, 74x43 cm
Smärre bruksslitage, ett handtag med torrspricka
544549
2018-05-17