Josef Jungwirth oljemålning

Josef Jungwirth oljemålning
Josef Jungwirth oljemålning
Josef Jungwirth oljemålning
Josef Jungwirth oljemålning
Josef Jungwirth oljemålning
Josef Jungwirth oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF JUNGWIRTH (1869-1950): Blomsterstilleben, signerad J Jungwirth, olja på duk, ca 73x61 cm

544551

2018-05-17