Brita Nordenberg oljemålning

Brita Nordenberg oljemålning
Brita Nordenberg oljemålning
Brita Nordenberg oljemålning
Brita Nordenberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

BRITA NORDENBERG (född 1943): Ökenlandskap, signerad Brita Nordenberg, olja på duk, ca 26x34 cm

544563

2018-05-17