Hjalmar Falk oljemålning

Hjalmar Falk oljemålning
Hjalmar Falk oljemålning
Hjalmar Falk oljemålning
Hjalmar Falk oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJALMAR FALK (1856-1938): Stilleben, signerad under ram, olja på duk, 41x32 cm

Ytskador och färbortfall

544570

2018-05-17