Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORSLAMPOR, 4 st, 1970/80-tal, mässing, märkta Nybro Armatur, inkl. 3 st skärmar, höjd (stomme) 45 cm
Bruksslitage
544579
2018-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här