Bordslampor 4 st

Bordslampor 4 st
Bordslampor 4 st
Bordslampor 4 st
Bordslampor 4 st
Bordslampor 4 st
Bordslampor 4 st
Bordslampor 4 st
Bordslampor 4 st

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORSLAMPOR, 4 st, 1970/80-tal, mässing, märkta Nybro Armatur, inkl. 3 st skärmar, höjd (stomme) 45 cm

Bruksslitage

544579

2018-05-17