Olle Baertling

Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): REH, 1965-68, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 2/11, färgserigrafi, bladstorlek ca 35x19 cm, nr 28 i mappen The Angles of Baertling

Obetydligt hålmärke

544589

2018-05-22