Olle Baertling
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): REH, 1965-68, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 2/11, färgserigrafi, bladstorlek ca 35x19 cm, nr 28 i mappen The Angles of Baertling
Obetydligt hålmärke
544589
2018-05-22