Werner Wilhelm Schuch oljemålning
Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
WERNER WILHELM SCHUCH (1843-1918): Gustaf II Adolfs likfärd, signerad och daterad W Schuch 1878, olja på duk, 114 x 186 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
pierre.olbers@auktionsverket.se
Lagning, krackeleringar
544596
2018-06-18