tillskriven Caspar Van den Hoecke oljemålning
Klubbat för:
78 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
CASPAR VAN DEN HOECKE (c.1585-1648) tillskriven: Drottningen av Saba, olja på duk, 160 x 229 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
pierre.olbers@auktionsverket.se
Skador, färgbortfall
544598
2018-06-18