Johan Christian Berger oljemålning
Klubbat för:
37 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JOHAN CHRISTIAN BERGER (1803-1871): Motiv från Stensö, Stenungsund, signerad och daterad J Berger 1866, olja på duk, 74 x 104,5 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
pierre.olbers@auktionsverket.se
544603
2018-06-18