Ulf Wahlberg färglitografi

Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938-2014): Skrotbilar, signerad o daterad -99, 106/230, färglitografi, bladmått ca 44x60 cm

544636

2018-05-19