Charles Sjöholm oljemålning
Vollendet
2018-05-17
544641
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Motiv från Slussen, signerad C Sjöholm, olja på duk, ca 50x61 cm