Ulf Wahlberg

Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938), "Vintervila", signerad och numrerad Ulf wahlberg 163/240, daterad -99, färglitografi, bladstorlek ca 40x53 cm

544643

2018-05-19