Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARALD SALLBERG (1895-1963): "Södra bergen", signerad och daterad Harald Sallberg 1933, torrnål, ca 27,5x41,5 cm cm
544646
2018-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här