Harald Sallberg torrnål

Harald Sallberg torrnål
Harald Sallberg torrnål
Harald Sallberg torrnål
Harald Sallberg torrnål

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): "Södra bergen", signerad och daterad Harald Sallberg 1933, torrnål, ca 27,5x41,5 cm cm

544646

2018-05-17