Bordsur 1900-tal månfas

Bordsur 1900-tal månfas
Bordsur 1900-tal månfas
Bordsur 1900-tal månfas
Bordsur 1900-tal månfas
Bordsur 1900-tal månfas
Bordsur 1900-tal månfas
Bordsur 1900-tal månfas
Bordsur 1900-tal månfas
Bordsur 1900-tal månfas
Bordsur 1900-tal månfas
Bordsur 1900-tal månfas
Bordsur 1900-tal månfas

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSUR, 1900-tal, John Smith London, månfas, urtavla med arabiska siffror, höjd ca 35 cm

Zustandsbeschreibung

Fodral med slitage/märken, uppdragsnyckel saknas
Ej funktionstestad

544654

2018-05-18