Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSUR, 1900-tal, John Smith London, månfas, urtavla med arabiska siffror, höjd ca 35 cm
Zustandsbeschreibung
Fodral med slitage/märken, uppdragsnyckel saknas
Ej funktionstestad
544654
2018-05-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner