Per Krogh oljemålning

Per Krogh oljemålning
Per Krogh oljemålning
Per Krogh oljemålning
Per Krogh oljemålning
Per Krogh oljemålning
Per Krogh oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

PER KROGH (Norge, 1889-1965): Interiör med kvinna, olja på pannå, signerad Per Krogh, bildyta 11,5x9 cm

Bakstycke tejpat

544665

2018-05-25