Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
300 EUR
SYBORD, senempire, 1800-talets mitt, mahognyfanerad. Balusterformade ben på lejontassar. Höjd 77 cm, bredd 60 cm, djup 44 cm.
544673
2018-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här