1800-tals sybord
Closed
2018-05-21
544673
| Sold for | 240 EUR |
| Estimate | 300 EUR |
SYBORD, senempire, 1800-talets mitt, mahognyfanerad. Balusterformade ben på lejontassar. Höjd 77 cm, bredd 60 cm, djup 44 cm.