1800-tals sybord

1800-tals sybord
1800-tals sybord
1800-tals sybord
1800-tals sybord
1800-tals sybord
1800-tals sybord
1800-tals sybord
1800-tals sybord

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

SYBORD, senempire, 1800-talets mitt, mahognyfanerad. Balusterformade ben på lejontassar. Höjd 77 cm, bredd 60 cm, djup 44 cm.

544673

2018-05-21