Klubbat för:
7 000 EUR
6 000 EUR
LÈON BAKST (1866-1924) Ruiner vid klippbranten
Sign. Blandteknik på papper 35x26 cm.
Proveniens: Såld på Sotheby´s 14.11 1988, katalog sid 84, nr 139.
544700
2018-05-21