Lèon Bakst

Lèon Bakst
Lèon Bakst
Lèon Bakst
Lèon Bakst
Lèon Bakst
Lèon Bakst
Lèon Bakst
Lèon Bakst

Klubbat för:

7 000 EUR

6 000 EUR

LÈON BAKST (1866-1924) Ruiner vid klippbranten
Sign. Blandteknik på papper 35x26 cm.

Proveniens: Såld på Sotheby´s 14.11 1988, katalog sid 84, nr 139.

544700

2018-05-21