Butiksmonter, 1930-/40-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BUTIKSMONTER, glas, stål och ek, 1930-/40-tal, tre hyllplan av glas, höjd 115, längd 135, bredd 60, glasluckor, 1 hyllplan av glas medföljer
Slitage, mindre sprickor förekommer, en lucka lagad, smärre kantnagg, fanérskada, bottenplattan med två borrade hål, ett hyllplan nytt
544708
2018-05-26