Butiksmonter, 1930-/40-tal

Butiksmonter, 1930-/40-tal
Butiksmonter, 1930-/40-tal
Butiksmonter, 1930-/40-tal
Butiksmonter, 1930-/40-tal
Butiksmonter, 1930-/40-tal
Butiksmonter, 1930-/40-tal
Butiksmonter, 1930-/40-tal
Butiksmonter, 1930-/40-tal
Butiksmonter, 1930-/40-tal
Butiksmonter, 1930-/40-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUTIKSMONTER, glas, stål och ek, 1930-/40-tal, tre hyllplan av glas, höjd 115, längd 135, bredd 60, glasluckor, 1 hyllplan av glas medföljer

Slitage, mindre sprickor förekommer, en lucka lagad, smärre kantnagg, fanérskada, bottenplattan med två borrade hål, ett hyllplan nytt

544708

2018-05-26