Skrivbord sengustaviansk stil
2018-05-18
544716
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKRIVBORD med uppsats, omkring 1900, sengustaviansk stil, fanerad i mahogny, läderklädd skrivskiva, hurtsar inredda med lådor, uppsats med jalusidörrar, höjd 83, 118 med uppsats, 144x72 cm
Bruksslitage och ytrepor