Skåp barockstil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, med sekretär, barockstil, 1800-talets slut/omkring 1900, skulpterad, invändigt med glashylla, höjd 134 cm
Kompletterad och omarbetad, mindre slitage, invändigt med spricka i glaset, invändig belysning ej funktionstestad, nyckel finns
544723
2018-05-19