Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, IKEA, "Kardinal", 1960/70-tal, tresitsmodell, svart skinnklädsel, längd ca 200 cm
slitage
544725
2018-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här