Soffa, IKEA, "Kardinal"

Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,
Soffa, IKEA,

Klubbat för:

1 600 SEK

2 500 SEK

SOFFA, IKEA, "Kardinal", 1960/70-tal, tresitsmodell, svart skinnklädsel, längd ca 200 cm

slitage

544725

2018-05-23