Soffbord
2018-05-18
544726
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JENS HARALD QUISTGAARD, tillskrivet, sidobord, 1900-talets mitt, teak, höjd ca 52, 80x39 cm
Lagning. Ursprungligen största delen av ett satsbord