Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JENS HARALD QUISTGAARD, tillskrivet, sidobord, 1900-talets mitt, teak, höjd ca 52, 80x39 cm

Lagning. Ursprungligen största delen av ett satsbord

544726

2018-05-18