Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, 2-delat, fanérat i idegran, beslag i mässing, höjd 190, 33x99 cm, nyckel finns
Slitage och märken
544737
2018-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här