Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ESTER KJERNER (1873-1952): Motiv från Rålamshov, signerad och daterad E Kjerner 1949, olja pannå, ca 38x41 cm
544753
2018-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här