Ester Kjerner oljemålning

Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESTER KJERNER (1873-1952): Motiv från Rålamshov, signerad och daterad E Kjerner 1949, olja pannå, ca 38x41 cm

544753

2018-05-18