Gumme Åkermark oljemålning

Gumme Åkermark oljemålning
Gumme Åkermark oljemålning
Gumme Åkermark oljemålning
Gumme Åkermark oljemålning
Gumme Åkermark oljemålning
Gumme Åkermark oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUMME ÅKERMARK (1847-1927): Ranån, Värmland signerad och daterad G Åkermark 1909, olja på pannå, ca 33x44 cm

544754

2018-05-18