Kinesiskt 1700-tals bord

Kinesiskt 1700-tals bord
Kinesiskt 1700-tals bord
Kinesiskt 1700-tals bord
Kinesiskt 1700-tals bord
Kinesiskt 1700-tals bord
Kinesiskt 1700-tals bord
Kinesiskt 1700-tals bord
Kinesiskt 1700-tals bord
Kinesiskt 1700-tals bord
Kinesiskt 1700-tals bord

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

800 EUR

BORD, 1700-tal, Kina, sexkantigt, i två delar. Genombruten dekor i sargen, delvis förgyllt. Höjd 87 cm, bredd 94 cm.

544759

2018-05-21