Klubbat för:
600 EUR
Utropspris
800 EUR
BORD, 1700-tal, Kina, sexkantigt, i två delar. Genombruten dekor i sargen, delvis förgyllt. Höjd 87 cm, bredd 94 cm.
544759
2018-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här