Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DALAHÄST, sent 1800-/tidigt 1900-tal, furu, röd bemålning med polykrom dekor, höjd ca 18 cm, längd ca 17 cm

Åldersrelaterat slitage, skador på öronen

544761

2018-05-17