Sängbord ett par 1900-tal

Sängbord ett par 1900-tal
Sängbord ett par 1900-tal
Sängbord ett par 1900-tal
Sängbord ett par 1900-tal
Sängbord ett par 1900-tal
Sängbord ett par 1900-tal
Sängbord ett par 1900-tal
Sängbord ett par 1900-tal
Sängbord ett par 1900-tal
Sängbord ett par 1900-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD med stenskiva, 1 par, omkring 1900-talets mitt, rokokostil, 3 lådor vardera, höjd ca 70, 37,5x30,5 cm

Stenskiva med smärre nagg

544781

2018-05-20