Hans Wegner 1 par ´´JH 515´´ karmstolar

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HANS WEGNER, 1 par ´´JH 515´´ karmstolar, formgiven 1959, 1900-talets andra hälft, ek samt rotting, för Johannes Hansen, Danmark, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, repor, märken, ställvis skador och lagningar till rotting

544788

2018-05-17