Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LUKTDOSOR, 3 st., silver, rokoko, 1700-tal, delvis förgyllda, otydliga stämplar och årtal, höjd ca 7,5 cm, vikt ca 110 g
Slitage
544837
2018-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här