Luktdosor rokoko 1700-tal

Luktdosor rokoko 1700-tal
Luktdosor rokoko 1700-tal
Luktdosor rokoko 1700-tal
Luktdosor rokoko 1700-tal
Luktdosor rokoko 1700-tal
Luktdosor rokoko 1700-tal
Luktdosor rokoko 1700-tal
Luktdosor rokoko 1700-tal
Luktdosor rokoko 1700-tal
Luktdosor rokoko 1700-tal
Luktdosor rokoko 1700-tal
Luktdosor rokoko 1700-tal
Luktdosor rokoko 1700-tal
Luktdosor rokoko 1700-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUKTDOSOR, 3 st., silver, rokoko, 1700-tal, delvis förgyllda, otydliga stämplar och årtal, höjd ca 7,5 cm, vikt ca 110 g

Slitage

544837

2018-05-18