Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TIMM ULRICHS (Tyskland, född 1940), geometrisk komposition, signerad Timm Ulrichs, numrerad 72/100, färglitografi, bildmått ca 49x48 cm
Skador till arket
544851
2018-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här