Timm Ulrichs färglitografi

Timm Ulrichs färglitografi
Timm Ulrichs färglitografi
Timm Ulrichs färglitografi
Timm Ulrichs färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIMM ULRICHS (Tyskland, född 1940), geometrisk komposition, signerad Timm Ulrichs, numrerad 72/100, färglitografi, bildmått ca 49x48 cm

Skador till arket

544851

2018-05-19