Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Klubbat för:

8 000 EUR

Utropspris

8 000 EUR

KANDELABRAR, ett par, Ryssland, empire, 1800-talets början. För sex ljus, höjd 89 cm.

Tre ljusarmar med reparation/skador och varierande förgyllning. Ljusarmarna lösa.

544863

2018-05-21