Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LUIS MERINO (Mexico/Canada, född 1942): "Playa Azul", signerad och daterad a tergo Luis Merino 1997, olja på duk, 40x30 cm
Smärre färgmärke
544890
2018-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här